Sestavy schránek Domovní schránky Cenová kalkulace Fotogalerie Obchodní informace Objednávka Kontakty
  Jiří SIMON
výroba a prodej ne
rezových poštovních schránek

Tutleky 91 - Kostelec nad Orlicí 517 41 - ČR
IČ: 48598976     DIČ: CZ 7402133387
 
       
    Obchodní informace
 

český výrobek
výrobek od českého výrobce
přeprava zboží
doručení zboží po celé ČR 

Poštovní schránky
výroba | prodej | montáž

 

E-SHOP

www.postovni-schranky-simon.cz
  

 


 


Jak objednávat ?
Rychlým a jednoduchým způsobem - vyplnění objednávkového formuláře, který naleznete v menu této stránky

 / nebo /


zaslání objednávky na adresu : Jiří Simon, Tutleky 91, 517 41 Kostelec nad Orlicí
Nezapomeňte uvést všechny potřebné údaje : TYP schránky, počet kusů, dodací adresu, telefonní kontakt.Potvrzení o doručení Vaší objednávky
Každá objednávka s uvedeným zpětným emailem bude automaticky do 48 hodin potvrzena. V případě, že se tak nestane, objednávka nám nebyla doručena - informujte nás. Potvrzení objednávky je pouze formou emailu - telefonicky objednávky nepotvrzujeme.

Dodání objednaného zboží
Dodání vždy záleží na počtu objednaných schránek. Obvykle jsou objednávky vyřizovány nejpozději do 14 ti dnů od odeslání Vaší objednávky. Více informací vám sdělíme na našich telefonech, nebo emailemPřeprava objednaného zboží
Osobní převzetí zboží - Vaše zajištění dopravy
Než přijedete, zašlete nám objednávku !!!   

 / nebo /

Zaslání na dobírku
Zboží můžeme zaslat na dobírku. Přepravce od Vás vyinkasuje v HOTOVOSTI částku za objednané zboží. Přepravu hradí hradí příjemce, cenu za přepravu Vám sdělíme telefonicky či emailem.Platební podmínky
Uvedené ceny jsou konečné, vč. DPH ( není li uvedeno jinak ), bez nákladů za přepravu. Množstevní slevy se neposkytují. Platba vždy v hotovosti s DPH při převzetí zboží, nebo formou dobírky. Záruka, reklamace, reklamace přepravy
   - Na veškeré námi nabízené zboží se vztahuje zákonná záruční doba od dne obdržení zboží. Nevztahuje se na škody vzniklé běžným užíváním, na Vámi provedené úpravy ( vrtání apod. ) a škody vzniklé nevhodným umístěním
    
  Kupující je povinen prohlédnout zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je kupující povinen zkontrolovat stav zboží a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození za přítomnosti dopravce. Odpovědnost za poškození v průběhu přepravy nese dopravce, veškeré zboží je pojištěno. Na základě vyhotoveného záznamu bude zákazníkovi po uzavření škodní události s dopravcem poskytnuta přiměřená sleva nebo dodán nový výrobek. Podepsáním přepravního listu kupujícím, kupující souhlasí s jeho převzetím a strvzujete, že dorazilo nepoškozené vinou dopravy. Na pozdější reklamce způsobené vinou dopravy nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení věci (nebo jejích dílů) způsobené používáním. Kratší životnost výrobku nelze tedy považovat za vadu a nelze ji ani jako takovou reklamovat.

Záruční doba všem osobám, používajícím výrobek pro účel podnikání nebo obchodu s daným výrobkem, není stanovena Občanským zákoníkem a stanovuje ji konkrétní dovozce zboží do ČR. Záruční doba uvedená na našich stránkách je určena pro koncové zákazníky, nikoliv pro firmy (nákup na IČO).

V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou (tzv. rozpor s kupní smlouvou), má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil. Rozpor s kupní smlouvou, který se projeví během šesti měsíců ode dne převzetí věci, se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí, pokud to neodporuje povaze věci nebo pokud se neprokáže opak.

V případě, že není reklamované zboží osobně předáno k reklamaci prodávajícímu, je kupující odpovědný za přepravu reklamovaného zboží a případné škody při ní způsobené. V případě poškození při této přepravě nese plnou odpovědnost kupující. Mechanické poškození zasilky i vlivem přepravy reklamovaného zboží k prodávajícímu není uznatelné v reklamačním řízení. Zásilku doporučujeme pojistit.

Neoprávněná reklamace zboží
V případě neoprávněné reklamce bude kupujícímu (reklamujícímu) účtována náhrada vzniklých nákladů prodávajícímu za naoprávněnou reklamaci. Náhrada vzniklých nákladů zahrnuje náklady na dopravu, manipulaci a náklady na uskladnění reklamovaného zboží. Neopravněnost reklamace musí být ze strany prodávajícího doložena písemným vyjádřením .

 

 
 

 

 


 

© Jiří Simon & Lukáš SIMON

Spolupracující internetové prezentace:
Ochutnejte výrobky z Koozovčí vyhlídky, sýry a výrobky z mléka. V Rychnově nad kněžnou Vám automobil opraví autoservis Gregi z Kostelce nad Orlicí zajistí elektroservis Macháček a poštovní schránky Simon. Kadeřnické služby zajišťuje v Holicích u Pardubic Zuzana Novotná. Nahlédněte do nabídky levných last minute zájezdů do celého světa, třeba levnou dovolenou v Chorvatsku. Poštovní schránky s montáží na Slovensku zajistí firma Simon. Projektovou dokumentaci zvládne hravě konstrukční kancelář SN Design. Vyrábíme dopisní schránky nejen do paneláků, ale i domovní z nerezu. Na internetu je amatérská sbírka básniček a citátů do které můžete také přispět. Zadávejte inzerci zdarma a bez nutné registrace. Jednou z oblíbených destinací na dovolenou u moře je dovolená v Egyptě i v Tunisku. Vaše erotické příběhy a povídky nejen z ložnice pro inspiraci ostatním. Jaký je Váš oblíbený český a zahraniční internetový vyhledávač? Kam na dovolenou a moje dovolená je rozcestník pro všechny, kteří chtějí k moři. Vzpomenete si na první rande a na Vaši první lásku? Kdysi byl velmi oblíbený a úspěšný systém Symbian pro telefony Nokia. Ve východních Čechách je k dispozici levný pronájem domu. Znáte Tomyho a jeho videa Rychlý prachy s holkama z ulic? Občas je to ale spíše trapas, který zažil snad každý z nás.

 

mapa webu